Modul superior Bafimob VS-20 fațadă Neted MDF (vopsit), Cappuccino mat
cod produs
670060
Tipul modulului
dulap superior 20
Fasadă
MDF (vopsit)
Lățime
200 mm
Culoare fasadă
Cappuccino mat
Specificații tehnice
Caracteristici
Atenţie! Acest mobilier se vinde dezasamblat
Caracteristici de bază
| Producător | Bafimob |
| Model | VS-20 |
| Culoare | Cappuccino mat |
| Locație | superior |
| Tipul modulului | dulap superior 20 |
| Altele | fațadă netedă |
MATERIALE
| Carcasă | Pal |
| Grosime | 16 mm |
| Fasadă | MDF (vopsit) |
DIMENSIUNI
| Lățime | 200 mm |
| Înălțime | 720 mm |
| Adâncime | 305 mm |
Culoare
| Culoare carcasă | alb |
| Culoare fasadă | Cappuccino mat |
Imaginile si caracteristicile produselor au caracter informativ și pot să difere de cele reale. La procurare, vă recomandăm să verificați cu un consultant prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.
Compară
În favorite
900
lei
1 080
lei
52
USD
Cu Liber Card achita in 3 rate cu 0%
Livrare
| Ridicarea personală (str. Vlaicu Parcalab 52) | gratis |
1-2 zile
gratis | |
| Livrarea prin or. Chișinău | de la 70 MDL |
1-2 zile
de la 70 MDL | |
| Livrare în toată țara | de la 150 MDL |
3-4 zile
de la 150 MDL |
