Mașină de spălat Samsung WW90CGC04DABLE, 9 kg, Negru
cod produs
847486
Greutatea spalare
9 kg
Consumul de apă pe ciclu
50 l
Turaţie stoarcere
1400 rpm
Garanție
24 luni
Specificații tehnice
Caracteristici
Caracteristici de bază
| Producător | Samsung |
| Model | WW90CGC04DABLE |
| Culoare ușă | Negru |
| Tip mașina | Maşină de spălat |
| Tip instalare | Independentă |
| Mod încărcare rufe | Frontală |
| Greutatea spalare | 9 kg |
| Clasa de eficiență energetică | A |
| Clasa energetică | A |
| Tehnologie Inverter | Digital Inverter Technology |
| Consumul de apă pe ciclu | 50 l |
Control și Indicație
| Indicaţie | Afișaj LED |
| Tip control | Senzor, Rotative |
| Semnal sonor | Da |
| Ecosistem Smart Home | Samsung SmartThings |
Stoarcere
| Clasa de centrifugare | B |
| Turaţie stoarcere | 1400 rpm |
| Nivel de zgomot maxim | 72 dB |
Programe
| Numar de programe | 14 |
| Spalare rapida | 15 minute |
| Programe automate | Eco, lenjerie de pat, tesaturi colorate, mixte, sintetice, rapida, lana/delicata, abur |
Caracteristici
| Curățare cu abur | Da |
| Blocare pentru copii | Da |
Parametrii fizici
| Înălțime | 85 cm |
| Lățime | 60 cm |
| Adîncime | 55 cm |
| Greutate | 65 kg |
Imaginile si caracteristicile produselor au caracter informativ și pot să difere de cele reale. La procurare, vă recomandăm să verificați cu un consultant prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.
Compară
În favorite
9 899
lei
567
USD
Cu Liber Card achita in 3 rate cu 0%
Livrare
| Ridicarea personală (str. Vlaicu Parcalab 52) | gratis |
1-2 zile
gratis | |
| Livrarea prin or. Chișinău | gratis |
1-2 zile
gratis | |
| Livrare în toată țara | de la 150 MDL |
3-4 zile
de la 150 MDL |