Living Bafimob Elena-Y (ТV-1,8m) (300 cm), Gri/Gri deschis
Характеристики
Описание
Внимание! Данная мебель продаётся в разобранном виде
Caracteristici de bază
| Producător | Bafimob |
| Model | Elena-Y (ТV-1,8m) |
| Culoare | Gri/Gri deschis |
| Numărul de unități incluse | 5 |
| Setul conține | 1 x Dulap ȘY-80, 2 x Raft МY-90(desciderea sus), 1 x Tumba ТVY-180, 1 x Penal PY-40 |
MATERIALE
| Carcasă | PAL |
| Fasadă | PAL |
DIMENSIUNI
| Lățime | 300 cm |
| Înălțime | 200 cm |
| Adâncime | 52 cm, 40 cm |
Товары входящие в данный комплект
Dulap Bafimob ShY-80 (80 cm), Gri/Gri deschis
Tip dulap:
сu bara
Lățime, cm:
80
Înălțime, cm:
200
Adâncime, cm:
52
2 450 лей
2 940 лей
Dulap penal Bafimob РY-40 (40 cm), Gri/Gri deschis
Tip dulap:
cu rafturi
Lățime, cm:
40
Înălțime, cm:
200
Adâncime, cm:
40
1 750 лей
2 100 лей
Raft Bafimob MY-90 (desciderea sus), Gri
Lungime:
900 mm
Lățime:
320 mm
Inaltime:
300 mm
1 050 лей
1 260 лей
Comoda TV Bafimob ТVY-180 (180 cm), Gri/Gri deschis
Lățime:
180 cm
Înălțime:
52 cm
Adâncime:
40 cm
2 550 лей
3 060 лей
Imaginile si caracteristicile produselor au caracter informativ și pot să difere de cele reale. La procurare, vă recomandăm să verificați cu un consultant prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.
Сравнить
В избранное
8 850
лей
507
USD
Cu Liber Card achita in 3 rate cu 0%
Доставка
| Ridicarea personală (str. Vlaicu Parcalab 52) | бесплатно |
1-2 zile
бесплатно | |
| Livrarea prin or. Chișinău | бесплатно |
1-2 zile
бесплатно | |
| Livrare în toată țara | от 150 MDL |
3-4 zile
от 150 MDL |
