Living Bafimob Ira-X cu sticla (ТV-1,2m) (380 cm), Corton Stejar/Alb Luciu
Характеристики
Описание
Внимание! Данная мебель продаётся в разобранном виде
Caracteristici de bază
| Producător | Bafimob |
| Model | Ira-X cu sticla (ТV-1,2m) |
| Culoare | Corton Stejar/Alb Luciu |
| Numărul de unități incluse | 6 |
| Setul conține | 2 x Dulap ȘХ-100 (2), 1 x Raft МХ-120(sus), 1 x Tumba ТVХ-180, 2 x Raft МХ-120(sticla) |
MATERIALE
| Carcasă | PAL |
| Fasadă | MDF |
DIMENSIUNI
| Lățime | 380 cm |
| Înălțime | 200 cm |
| Adâncime | 52 cm |
Товары входящие в данный комплект
Raft Bafimob MX-120 deschidere superioară, Corton Stejar/Alb Luciu
Lățime:
120 mm
Inaltime:
30 mm
Adâncime:
32 mm
1 250 лей
1 500 лей
Raft Bafimob MX-120, МF-120 (sticlă), Corton Stejar/Alb Luciu
Lățime:
30 mm
Inaltime:
120 mm
Adâncime:
32 mm
1 350 лей
1 620 лей
Comoda TV Bafimob ТVХ-180 (180 cm), Corton Stejar/Alb Luciu
Lățime, cm:
180
Înălțime, cm:
52
Adâncime, cm:
40
3 400 лей
4 080 лей
Dulap PS ȘХ-100(2) (100 cm), Corton Stejar/Alb Luciu
Tip dulap:
сu bara/rafturi/sertare
Lățime, cm:
100
Înălțime, cm:
200
Adâncime, cm:
52
4 700 лей
5 640 лей
Imaginile si caracteristicile produselor au caracter informativ și pot să difere de cele reale. La procurare, vă recomandăm să verificați cu un consultant prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.
Сравнить
В избранное
Нет в наличии
Cu Liber Card achita in 3 rate cu 0%
Доставка
| Ridicarea personală (str. Vlaicu Parcalab 52) | бесплатно |
1-2 zile
бесплатно | |
| Livrarea prin or. Chișinău | бесплатно |
1-2 zile
бесплатно | |
| Livrare în toată țara | от 150 MDL |
3-4 zile
от 150 MDL |
