Cuptor electric Bauer A65 EIRX, Inox
cod produs
669228
Tip cuptor
Cuptor Electric
Volumul camerei
55 l
Moduri de funcționare
Convecție
Garanție
24 luni
Specificații tehnice
Caracteristici
Caracteristici de bază
| Producător | Bauer |
| Model | A65 EIRX |
| Culoare | Inox |
| Tip cuptor | Cuptor Electric |
| Volumul camerei | 55 l |
| Moduri de funcționare | Convecție |
Control și Indicație
| Tip control | Rotative |
Funcții
| Număr moduri de încălzire | 6 |
| Timer | da |
Design
| Iluminare camera | da |
| Materialul ușii | Sticlă |
| Tipul usei | Se apleacă înapoi în jos |
Dimensiuni
| Lățime | 59,5 cm |
| Înălțime | 59,5 cm |
| Adîncime | 62 cm |
| Greutate | 29 kg |
| Dimensiuni | 59,5x62x59,5 cm |
Imaginile si caracteristicile produselor au caracter informativ și pot să difere de cele reale. La procurare, vă recomandăm să verificați cu un consultant prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.
Compară
În favorite
2 990
lei
3 190
lei
171
USD
Cu Liber Card achita in 3 rate cu 0%
Livrare
| Ridicarea personală (str. Vlaicu Parcalab 52) | gratis |
1-2 zile
gratis | |
| Livrarea prin or. Chișinău | de la 70 MDL |
1-2 zile
de la 70 MDL | |
| Livrare în toată țara | de la 150 MDL |
3-4 zile
de la 150 MDL |
