Carcasă Sohoo 5907BS, Black/Silver (ATX)
код товара
66808
Form-factor placa de bază
ATX
Dimensiunea carcasei
FullTower
Putere de alimentare
500 W
Гарантия
24 luni
Технические характеристики
Характеристики
Caracteristici de bază
| Producator | Sohoo |
| Model | 5907BS |
| Culoare | Black/Silver |
| Form-factor placa de bază | ATX |
| Dimensiunea carcasei | FullTower |
Совместимость
| Înălțimea maximă a coolerului procesorului | 145 mm |
| Lungimea maximă a plăcii video | 330 mm |
Construcție
| PSU | Cu bloc de alimentare |
| Putere de alimentare | 500 W |
| Ventilatoare preinstalate | 1 buc. |
Form-factor și dimensiuni
| Grosimea peretelui | 0.5 mm |
| Dimensiuni | 200 x 415 x 413 mm |
| Greutate | 3.0 kg |
Imaginile si caracteristicile produselor au caracter informativ și pot să difere de cele reale. La procurare, vă recomandăm să verificați cu un consultant prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.
Сравнить
В избранное
Нет в наличии
Cu Liber Card achita in 3 rate cu 0%
Доставка
| Ridicarea personală (str. Vlaicu Parcalab 52) | бесплатно |
1-2 zile
бесплатно | |
| Livrarea prin or. Chișinău | от 50 MDL |
1-2 zile
от 50 MDL | |
| Livrare în toată țara | от 70 MDL |
3-4 zile
от 70 MDL |