Generator pe benzină AGP 2300S, 2.2 kW
код товара
667887
Tip pornire
manual
Volumul motorului
196 cm³
Putere nominală
2 kW
Putere maxima
2.2 kW
Гарантия
12 luni
Технические характеристики
Характеристики
Caracteristici de bază
| Producător | AGP |
| Tip | Generator pe benzină |
| Tip pornire | manual |
| Tip motor | 4 timpi |
| Voltaj | 230 V |
| Volumul motorului | 196 cm³ |
| Putere nominală | 2 kW |
| Putere maxima | 2.2 kW |
| Capacitatea rezervorului de combustibil | 15 l |
| Capacitate baie de ulei | 9.1 l |
| Sistem racire | cu aer |
Dimensiuni și Greutate
| Dimensiuni | 60.5x44.0x43.5 |
| Greutatea | 36 kg |
Imaginile si caracteristicile produselor au caracter informativ și pot să difere de cele reale. La procurare, vă recomandăm să verificați cu un consultant prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.
Сравнить
В избранное
6 999
лей
400
USD
Cu Liber Card achita in 3 rate cu 0%
Доставка
| Ridicarea personală (str. Vlaicu Parcalab 52) | бесплатно |
Monday
бесплатно | |
| Livrarea prin or. Chișinău | бесплатно |
Monday
бесплатно | |
| Livrare în toată țara | от 70 MDL |
3-4 zile
от 70 MDL |
