Pat Ambianta Amigo, 160 x 200 cm, Beige
код товара
666697
Suport pentru pat
este
Depozitare pat
este
Locul de dormit
160 х 200 cm
Технические характеристики
Характеристики
Внимание! Данная мебель продаётся в разобранном виде
Caracteristici de bază
| Producător | Ambianta |
| Model | Amigo |
| Culoare | Beige |
| Suport pentru pat | este |
| Depozitare pat | este |
| Saltea | se vinde separat |
MATERIALE
| Material carcasă | PAL |
DIMENSIUNI
| Lățime pat | 172 cm |
| Lungime pat | 213 cm |
| Înălțime pat | 112 cm |
| Locul de dormit | 160 х 200 cm |
Товар входит в комплекты:
Set dormitor Ambianta Kosmo Uno, Catania/Fungo
Numărul de unități incluse:
7
Locul de dormit:
160 х 200 cm
22 215 лей
Другие товары из комплекта "Set dormitor Ambianta Kosmo Uno, Catania/Fungo":
Saltea Ambianta Somneo Lux, 160x200x24 cm
Tip saltea:
Cu arcuri
Tip de arcuri:
Blocuri de arcuri (Bonnell)
Adaos:
Spuma poliuretanica
Greutate maxima recomandata/persoana:
130 Kg
2 650 лей
3 180 лей
Penal Ambianta Kosmo (40 cm) polite PAL, Catania/Fungo
Lățime, cm:
40
Înălțime, cm:
224
Adâncime, cm:
52
2 690 лей
3 228 лей
Dulap Ambianta Kosmo (80x52x224 cm) cu bara, usi pal, Catania/Fungo
Tip dulap:
сu bara
Lățime, cm:
80
Înălțime, cm:
224
Adâncime, cm:
52
3 385 лей
4 062 лей
Dulap Ambianta Kosmo (80x52x224 cm) cu polite si usi pal, Catania/Fungo
Tip dulap:
cu rafturi
Lățime, cm:
80
Înălțime, cm:
224
Adâncime, cm:
52
3 840 лей
4 608 лей
Noptieră Ambianta Kosmo (45 cm), Artisan/Crem
Număr sertare:
2
Carcasă:
PAL
Fasadă:
PAL
Adâncime:
36,5 cm
920 лей
1 104 лей
Imaginile si caracteristicile produselor au caracter informativ și pot să difere de cele reale. La procurare, vă recomandăm să verificați cu un consultant prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.
Сравнить
В избранное
7 810
лей
9 372
лей
448
USD
Cu Liber Card achita in 3 rate cu 0%
Доставка
| Ridicarea personală (str. Vlaicu Parcalab 52) | бесплатно |
1-2 zile
бесплатно | |
| Livrarea prin or. Chișinău | бесплатно |
1-2 zile
бесплатно | |
| Livrare în toată țara | от 150 MDL |
3-4 zile
от 150 MDL |
