Frigider side-by-side Heinner (FVXM-F) FVXM50F/RXM50R, Black
cod produs
666540
Sistem dezghetare congelator
No Frost
Sistem dezghetare frigider
No Frost
Volum total
442 l
Capacitate congelare
11 kg/zi
Garanție
24 luni
Specificații tehnice
Caracteristici
Caracteristici de bază
| Producător | Heinner |
| Model | (FVXM-F) FVXM50F/RXM50R |
| Tip frigider | Frigider |
| Tip instalare | Independentă |
| Constructia frigiderului | Side-by-Side |
| Amplasare congelator | Pe partea laterală (Side-by-Side) |
| Sistem dezghetare congelator | No Frost |
| Sistem dezghetare frigider | No Frost |
| Clasa de eficiență energetică | E |
| Agent frigorific | R600a |
Design
| Volum total | 442 l |
| Volumul util al congelatorului | 151 l |
| Volumul util al frigiderului (l) | 291 l |
| Numărul de camere | 2 |
| Mânere | Încorporabile |
| Iluminare | LED |
Cameră de răcire
| Zona de prospeţime | da |
| Numărul rafturi | 8 |
| Materialul rafturilor | Sticlă călită |
Congelator
| Număr compartimente în congelator | 6 |
| Capacitate congelare | 11 kg/zi |
| Supercongelare | + |
| Super răcire | este |
Performanță și energie
| Număr compresoare | 1 |
| Nivel de zgomot maxim | 39 dB |
| Consum anual energie | 287 kWh |
Control și Indicație
| Tip control | Electronică |
| Amplasare panou de control | Afară |
| Indicaţie | Afișaj LED |
| Semnal sonor | este |
Dimensiuni și Greutate
| Înălțime | 177 cm |
| Lățime | 90 cm |
| Adâncime | 59 cm |
Imaginile si caracteristicile produselor au caracter informativ și pot să difere de cele reale. La procurare, vă recomandăm să verificați cu un consultant prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.
Compară
În favorite
13 375
lei
766
USD
Cu Liber Card achita in 3 rate cu 0%
Livrare
| Ridicarea personală (str. Vlaicu Parcalab 52) | gratis |
Monday
gratis | |
| Livrarea prin or. Chișinău | gratis |
Monday
gratis | |
| Livrare în toată țara | de la 150 MDL |
3-4 zile
de la 150 MDL |
