Laptop 15,6" Dell Vostro 3520, Carbon Black, Intel Core i5-1235U, 16 GB/512 GB, Windows 11
cod produs
666114
Procesor
Intel Core i5-1235U
Memoria RAM
16 GB
Memorie de stocare #1
512 GB
Procesorul grafic
Intel Iris Xe Graphics
Garanție
36 luni
Specificații tehnice
Caracteristici
Caracteristici de bază
| Producător | Dell |
| Model | Vostro 3520 |
| Culoare | Carbon Black |
| Laptop | Home and Office |
| Versiune SO | Windows 11 |
Dispaly
| Diagonala ecranului | 15,6" |
| Rezoluţia ecranului | 1920x1080 pix. |
| Tehnologia matricei | IPS-level |
| Rata de reîmprospătare | 120 Hz |
| Luminozitate | 250 cd/m2 |
| Suprafață Display | Non-Glare |
| Aspect imagine | 16:9 |
Procesor
| Procesor | Intel Core i5-1235U |
| Frecvența procesorului | 3.3 - 4.4 GHz |
| Numărul Nuclee | 10 |
| Numar thread-uri | 12 |
Memorie
| Tipul de memorie | DDR4 SDRAM |
| Memoria RAM | 16 GB |
| Frecvență memorie | 2666 MHz |
Dispozitive de stocare
| Capacitate stocare | 512 GB |
| Tip unitate de stocare #1 | SSD M.2 2280 PCIe NVMe |
| Memorie de stocare #1 | 512 GB |
Grafică și Audio
| Video | integrata |
| Procesorul grafic | Intel Iris Xe Graphics |
Conectivitate Rețea
| Versiune Wi-Fi | 802.11ac 2x2 Wi-Fi + BT 5.0 |
| Versiune Bluetooth | 5.0 |
Baterie de alimentare
| Tip de baterie | Li-Ion |
| Capacitatea bateriei | 41 W⋅h |
Interfețe/Porturi
| RJ45-LAN | Este |
| USB 3.x Type-A | 2 x USB 3.2 |
| USB 2.0 | 1 |
| Conectori audio | 3.5 mm mini-jack |
| Ieșire Video | 1 x HDMI 1.4 |
Caracteristici suplimentare
| Cardreader | + |
| Cameră web | 720p HD |
| Particularități | Non-backlit numeric keyboard, En/Ru, 65W AC adapter |
Dimensiuni și Greutate
| Greutatea | 1.66 kg |
Imaginile si caracteristicile produselor au caracter informativ și pot să difere de cele reale. La procurare, vă recomandăm să verificați cu un consultant prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.
Compară
În favorite
Stoc epuizat
Cu Liber Card achita in 3 rate cu 0%
Livrare
| Ridicarea personală (str. Vlaicu Parcalab 52) | gratis |
Luni
gratis | |
| Livrarea prin or. Chișinău | de la 50 MDL |
Luni
de la 50 MDL | |
| Livrare în toată țara | de la 70 MDL |
3-4 zile
de la 70 MDL |
