Televizor Vesta WU6590QAB Black (65"/UHD 4K)
Caracteristici
Caracteristici de bază
| Producator | Vesta |
| Model | WU6590QAB |
| Culoare | Black |
| Smart TV | este |
Display
| Rezoluție | 3840x2160 4K UHD |
| Diagonala ecranului, inch | 65 |
| Iluminarea de fundal | QLED |
Caracteristici
| Platformă software | Android 11 |
| Tuner TV | DVB-T2/T/C/S2 |
Sistem audio
| Boxe încorporate, W | 2x12 |
| Decoder | Dolby Atmos |
Terminal de conectivitate
| Intrări HDMI | 3 |
| USB Type-A | 2 |
| Ethernet (LAN) | este |
| Wi-Fi | есть |
| Bluetooth | Este |
| Slot CI | este |
| Particularități | LG Magic Remote, Netflix, YouTube, Android Play Market |
Design
| Interfață de montare VESA | 200x400 mm |
Dimensiuni și Greutate
| Dimensiuni | 1450x835x80 mm, 1450x900x242 mm |
Imaginile si caracteristicile produselor au caracter informativ și pot să difere de cele reale. La procurare, vă recomandăm să verificați cu un consultant prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.
Compară
În favorite
8 699
lei
9 135
lei
498
USD
Cu Liber Card achita in 3 rate cu 0%
Livrare
| Ridicarea personală (str. Vlaicu Parcalab 52) | gratis |
1-2 zile
gratis | |
| Livrarea prin or. Chișinău | gratis |
1-2 zile
gratis | |
| Livrare în toată țara | de la 100 MDL |
3-4 zile
de la 100 MDL |
