Antrenament de forţă Thunder Heavy
Характеристики
Caracteristici de bază
| Tip de încărcare | bloc de încărcături |
| Tipuri de exercitii | universal |
| Mușchii stagiar | mușchii picioarelor , mușchii pieptului , mușchii spatelui , mușchii umerilor , mușchii brațelor |
| Înălțimea maximă a utilizatorului | 200 cm |
| Greutatea maximă a utilizatorului | 130 kg |
| Dimensiuni | 230x190x250 cm |
| Greutate | 196.4 kg |
Imaginile si caracteristicile produselor au caracter informativ și pot să difere de cele reale. La procurare, vă recomandăm să verificați cu un consultant prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.
Сравнить
В избранное
19 990
лей
1 146
USD
Cu Liber Card achita in 3 rate cu 0%
Доставка
| Ridicarea personală (str. Vlaicu Parcalab 52) | бесплатно |
1-2 zile
бесплатно | |
| Livrarea prin or. Chișinău | бесплатно |
1-2 zile
бесплатно | |
| Livrare în toată țara | от 70 MDL |
3-4 zile
от 70 MDL |
