Sandwitch maker Gorenje SM703GCG, Silver
код товара
65852
Consum de energie
700 W
Capacitate porții
2
Гарантия
24 luni
Технические характеристики
Характеристики
Caracteristici de bază
| Producător | Gorenje |
| Model | SM703GCG |
| Culoare | Silver |
| Consum de energie | 700 W |
| Capacitate porții | 2 |
Dimensiuni și Greutate
| Greutate | 2 kg |
| Dimensiuni | 23.1 x 9.5 x 23.5 cm |
Imaginile si caracteristicile produselor au caracter informativ și pot să difere de cele reale. La procurare, vă recomandăm să verificați cu un consultant prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.
Сравнить
В избранное
649
лей
725
лей
36
USD
Cu Liber Card achita in 3 rate cu 0%
Доставка
| Ridicarea personală (str. Vlaicu Parcalab 52) | бесплатно |
1-2 zile
бесплатно | |
| Livrarea prin or. Chișinău | от 50 MDL |
1-2 zile
от 50 MDL | |
| Livrare în toată țara | от 70 MDL |
3-4 zile
от 70 MDL |
