Aparat aer condiționat mobil TCL TAC(P)-07F4CBO Black
cod produs
658215
Suprafaţa recomandată
17 m²
Capacitate BTU
7000 BTU
Capacitate de răcire
2055 W
Debit de aer
320 m3/h
Garanție
24 luni
Specificații tehnice
Caracteristici
Caracteristici de bază
| Producător | TCL |
| Model | TAC(P)-07F4CBO |
| Tip condiționer | Mobil |
| Suprafaţa recomandată | 17 m² |
| Moduri de lucru | Ventilare, Dezumidificare, Răcire |
| Capacitate BTU | 7000 BTU |
| Capacitate de răcire | 2055 W |
| Dezumidificare aerului | 0,45 L/ora |
| Debit de aer | 320 m3/h |
| Nivel de zgomot | 65 dB |
| Agent de răcire | R290 |
| Telecomandă | este |
| Greutate | 23 kg |
Imaginile si caracteristicile produselor au caracter informativ și pot să difere de cele reale. La procurare, vă recomandăm să verificați cu un consultant prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.
Compară
În favorite
6 710
lei
384
USD
Cu Liber Card achita in 3 rate cu 0%
Livrare
| Ridicarea personală (str. Vlaicu Parcalab 52) | gratis |
Monday
gratis | |
| Livrarea prin or. Chișinău | gratis |
Monday
gratis | |
| Livrare în toată țara | de la 100 MDL |
3-4 zile
de la 100 MDL |
