Aparat de aer condiționat NordStar Inverter 25 R32 Wi-Fi,, 9000 BTU, pana la 25 m², White
cod produs
656693
Invertor
este
Wi-Fi
Este
Clasa energetică
A
Capacitate BTU
9000 BTU
Garanție
24 luni
Specificații tehnice
Caracteristici
Caracteristici de bază
| Producător | NordStar |
| Model | Inverter 25 |
| Описание к названию | R32 Wi-Fi |
| Tip condiționer | Sistem split |
| Invertor | este |
| Wi-Fi | Este |
| Regim de lucru | Racire / Incalzire |
| Suprafaţa recomandată | 25 m² |
| Agent de răcire | R-32 |
Productivitate
| Clasa energetică | A |
| Capacitate BTU | 9000 BTU |
| Capacitate de răcire | 2780 W |
| Capacitate de încălzire | 2780 W |
| Putere consumată la răcire | 860 W |
| Putere consumată la încălzire | 770 W |
| Debit de aer | 520 m3/h |
| Nivel de zgomot exterioara | 49 dB |
| Nivel de zgomot unitate interioara | 29-36 dB |
Intervalul temperaturilor de funcționare
| Diapazonul temperaturilor de funcționare, încălzire | -15...+24 °C |
| Diapazonul temperaturilor de funcționare, racire | +18...+43 °C |
Dimensiuni și greutate
| Dimensiuni unitate interioară | 70,0x55,0x27,5 cm |
| Greutate unitate interioară | 7,5 kg |
| Dimensiuni unitate exterioară | 80,5x28,5x19,4 cm |
| Greutate unitate exterioară | 22,7 kg |
Imaginile si caracteristicile produselor au caracter informativ și pot să difere de cele reale. La procurare, vă recomandăm să verificați cu un consultant prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.
Compară
În favorite
9 400
lei
538
USD
Cu Liber Card achita in 3 rate cu 0%
Livrare
| Ridicarea personală (str. Vlaicu Parcalab 52) | gratis |
1-2 zile
gratis | |
| Livrarea prin or. Chișinău | gratis |
1-2 zile
gratis | |
| Livrare în toată țara | de la 100 MDL |
3-4 zile
de la 100 MDL |
