Frigider Heinner HCV2701WDE++, White
cod produs
654891
Sistem dezghetare congelator
Less Frost
Sistem dezghetare frigider
капельная система
Volum total
248 l
Capacitate congelare
3.9 kg/zi
Garanție
24 luni
Specificații tehnice
Caracteristici
Caracteristici de bază
| Producător | Heinner |
| Model | HCV2701WDE++ |
| Culoare | White |
| Varietate | Frigider |
| Constructia frigiderului | Cu două uși |
| Amplasare congelator | De jos |
| Sistem dezghetare congelator | Less Frost |
| Sistem dezghetare frigider | капельная система |
| Clasa energetica | E |
| Agent frigorific | R600a |
Design
| Mânere | Încorporabile |
| Iluminare | LED |
| Volum total | 248 l |
| Volumul util al congelatorului | 64 l |
| Volumul util al frigiderului (l) | 184 l |
| Schimbarea direcției deschiderii ușii | - |
| Numărul de camere | 2 |
Cameră de răcire
| Numărul rafturi | 4 |
| Materialul rafturilor | Sticlă călită |
| Număr rafturi pe uși | 3 |
| Raft retractabil | Da |
Congelator
| Număr compartimente în congelator | 3 |
| Capacitate congelare | 3.9 kg/zi |
| Aparat de facut gheață | este |
Performanță și energie
| Număr compresoare | 1 |
| Nivel de zgomot maxim | 40 dB |
| Consum anual energie | 221 kWh |
Control și Indicație
| Tip control | Mecanic |
| Amplasare panou de control | În interior |
Dimensiuni și Greutate
| Înălțime | 170 cm |
| Lățime | 59.5 cm |
| Adâncime | 54 cm |
Imaginile si caracteristicile produselor au caracter informativ și pot să difere de cele reale. La procurare, vă recomandăm să verificați cu un consultant prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.
Compară
În favorite
5 699
lei
319
USD
Cu Liber Card achita in 3 rate cu 0%
Livrare
| Ridicarea personală (str. Vlaicu Parcalab 52) | gratis |
1-2 zile
gratis | |
| Livrarea prin or. Chișinău | gratis |
1-2 zile
gratis | |
| Livrare în toată țara | de la 150 MDL |
3-4 zile
de la 150 MDL |
