Monitor AOC U27G3X/BK Black (27"/3840x2160)
cod produs
654078
Frecvența maximală
160 Hz
Rezoluţia
3840x2160
Iluminarea de fundal
IPS
Timpul răspunsului
0.5 ms
Garanție
36 luni
Specificații tehnice
Caracteristici
Caracteristici de bază
| Producator | AOC |
| Model | U27G3X/BK |
| Culoare | Black |
Display
| Diagonala ecranului(inch) | 27" |
| Frecvența maximală | 160 Hz |
| Rezoluţia | 3840x2160 |
| Iluminarea de fundal | IPS |
| Aspect imagine | 16:9 |
| Timpul răspunsului | 0.5 ms |
| Unghiul de vizualizare | -178º/+178º |
| Raport de contrast | 1000:1 |
| Luminozitate | 400 cd/m² |
| Iluminarea matricei LCD | LED |
| Сontrast dinamic | 80M:1 |
Conexiuni
| Intrări HDMI | 2 x HDMI 2.0 |
| DisplayPort | 2 x Display Port 1.4 |
Ergonomie
| Rotire | este |
| Ajustare pe înălţime | este |
Dimensiuni și Greutate
| Greutate | 5.23 kg |
Imaginile si caracteristicile produselor au caracter informativ și pot să difere de cele reale. La procurare, vă recomandăm să verificați cu un consultant prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.
Compară
În favorite
Stoc epuizat
Cu Liber Card achita in 3 rate cu 0%
Livrare
| Ridicarea personală (str. Vlaicu Parcalab 52) | gratis |
1-2 zile
gratis | |
| Livrarea prin or. Chișinău | de la 50 MDL |
1-2 zile
de la 50 MDL | |
| Livrare în toată țara | de la 70 MDL |
3-4 zile
de la 70 MDL |
