Monitor AOC Q27G3XMN/BK Black (27"/2560x1440)
Promoție!
Easter Sale până la -50%
До конца акции осталось:
0
0
:
1
9
:
2
4
:
0
3
cod produs
654077
Frecvența maximală
180 Hz
Rezoluţia
2560x1440
Iluminarea de fundal
IPS
Timpul răspunsului, ms
1
Garanție
36 luni
Specificații tehnice
Caracteristici
Caracteristici de bază
| Producator | AOC |
| Model | Q27G3XMN/BK |
| Culoare | Black |
Display
| Diagonala ecranului(inch) | 27" |
| Frecvența maximală | 180 Hz |
| Rezoluţia | 2560x1440 |
| Iluminarea de fundal | IPS |
| Aspect imagine | 16:9 |
| Timpul răspunsului, ms | 1 |
| Unghiul de vizualizare | -178º/+178º |
| Raport de contrast | 3000:1 |
| Luminozitate | 250 cd/m² |
| Iluminarea matricei LCD | LED |
Conexiuni
| Intrări HDMI | 2 x HDMI 2.0 |
| DisplayPort | 1 x Display Port 1.4 |
Ergonomie
| Rotire | este |
| Ajustare pe înălţime | este |
Dimensiuni și Greutate
| Greutate | 5.43 kg |
Imaginile si caracteristicile produselor au caracter informativ și pot să difere de cele reale. La procurare, vă recomandăm să verificați cu un consultant prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.
Compară
În favorite
6 699
lei
385
USD
Cu Liber Card achita in 3 rate cu 0%
Livrare
| Ridicarea personală (str. Vlaicu Parcalab 52) | gratis |
1-2 zile
gratis | |
| Livrarea prin or. Chișinău | gratis |
1-2 zile
gratis | |
| Livrare în toată țara | de la 70 MDL |
3-4 zile
de la 70 MDL |
