Mașină de spălat vase încorporabilă Beko BDIN14320 Silver
cod produs
642860
Tip instalare
încorporabilă
Încărcare maximă
13 seturi
Consumul de apă pe ciclu
13 l
Garanție
24 luni
Specificații tehnice
Caracteristici
Caracteristici de bază
| Producător | Beko |
| Model | BDIN14320 |
| Culoare | Silver |
| Tip instalare | încorporabilă |
| Încărcare maximă | 13 seturi |
Clasa eficienței energ. și de curățare
| Putere | 1800 W |
| Clasa de eficiență energetică | E |
| Clasa de curatare | A |
| Clasa de uscare | A |
| Consumul de apă pe ciclu | 13 l |
| Nivel de zgomot maxim | 49 dB |
Caracteristici
| Numar de programe | 4 |
| Iluminare camera | Da |
Control și Indicație
| Tip control | electronic |
| Indicaţie | Ecran LCD Digital |
| Blocare pentru copii | Da |
| Semnal sonor | Da |
Parametrii fizici
| Înălțime | 81.8 cm |
| Lățime | 59.8 cm |
| Adîncime | 55 cm |
| Greutate | 39 kg |
Imaginile si caracteristicile produselor au caracter informativ și pot să difere de cele reale. La procurare, vă recomandăm să verificați cu un consultant prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.
Compară
În favorite
5 999
lei
344
USD
Cu Liber Card achita in 3 rate cu 0%
Livrare
| Ridicarea personală (str. Vlaicu Parcalab 52) | gratis |
1-2 zile
gratis | |
| Livrarea prin or. Chișinău | gratis |
1-2 zile
gratis | |
| Livrare în toată țara | de la 150 MDL |
3-4 zile
de la 150 MDL |
