Butoi de vin din plastic Vatavu Lemn, 500 l
Характеристики
Caracteristici de bază
| Producător | Vatavu |
| Material | plastic alimentar |
| Volum | 500 l |
| Lungime | 112 cm |
| Latime | 76 cm |
| Înălţime | 88 cm |
| Suport | da |
| Capac | da |
Imaginile si caracteristicile produselor au caracter informativ și pot să difere de cele reale. La procurare, vă recomandăm să verificați cu un consultant prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.
Сравнить
В избранное
3 000
лей
172
USD
Cu Liber Card achita in 3 rate cu 0%
Доставка
| Ridicarea personală (str. Vlaicu Parcalab 52) | бесплатно |
1-2 zile
бесплатно | |
| Livrarea prin or. Chișinău | бесплатно |
1-2 zile
бесплатно | |
| Livrare în toată țara | от 70 MDL |
3-4 zile
от 70 MDL |
