Zdrobitor de struguri Vatavu BC-S1, 50 kg, Inox, role aluminiu
код товара
641309
Transmisie
manual
Capacitate de încarcare
50 kg
Productivitate
600 kg/h
Dimensiuni cuva
800x500 mm
Технические характеристики
Характеристики
Caracteristici de bază
| Producător | Vatavu |
| Tip | Zdrobitor de struguri |
| Transmisie | manual |
| Capacitate de încarcare | 50 kg |
| Productivitate | 600 kg/h |
| Dimensiuni cuva | 800x500 mm |
| Material cuva | Metal |
| Altele | role aluminiu |
Imaginile si caracteristicile produselor au caracter informativ și pot să difere de cele reale. La procurare, vă recomandăm să verificați cu un consultant prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.
Сравнить
В избранное
2 700
лей
2 970
лей
155
USD
Cu Liber Card achita in 3 rate cu 0%
Доставка
| Ridicarea personală (str. Vlaicu Parcalab 52) | бесплатно |
1-2 zile
бесплатно | |
| Livrarea prin or. Chișinău | от 50 MDL |
1-2 zile
от 50 MDL | |
| Livrare în toată țara | от 70 MDL |
3-4 zile
от 70 MDL |
