Frigider LG GSXV80PZLE, Silver
cod produs
641106
Sistem dezghetare congelator
No Frost
Sistem dezghetare frigider
No Frost
Volum total
635 l
Capacitate congelare
12 kg/zi
Garanție
24 luni
Specificații tehnice
Caracteristici
Caracteristici de bază
| Producător | LG |
| Model | GSXV80PZLE |
| Tip frigider | Frigider |
| Constructia frigiderului | Side-by-Side |
| Amplasare congelator | Pe partea laterală (Side-by-Side) |
| Sistem dezghetare congelator | No Frost |
| Sistem dezghetare frigider | No Frost |
| Tehnologii | Multi-Air Flow, DoorCooling+ |
Design
| Volum total | 635 l |
| Volumul util al congelatorului | 219 l |
| Volumul util al frigiderului (l) | 416 l |
| Numărul de camere | 2 |
| Mânere | Încorporabile |
| Iluminare | LED, iluminare congelator |
Cameră de răcire
| Zona de prospeţime | Este |
| Numărul rafturi | 4 |
| Materialul rafturilor | Sticlă călită |
| Număr rafturi pe uși | 6 |
| Raft pentru sticle | Este |
Congelator
| Număr compartimente în congelator | 6 |
| Capacitate congelare | 12 kg/zi |
| Aparat de facut gheață | este |
Performanță și energie
| Tehnologie Inverter | Invertor liniar |
| Număr compresoare | 1 |
| Nivel de zgomot maxim | 36 dB |
| Consum anual energie | 348 kWh |
Control și Indicație
| Tip control | Electronică |
| Amplasare panou de control | În interior |
| Indicaţie | Afișaj LED |
| Semnal sonor | Bec-indicator |
| Control de pe smartphone | Da |
| Blocare pentru copii | Da |
Dimensiuni și Greutate
| Înălțime | 179 cm |
| Lățime | 91.3 cm |
| Adâncime | 73.5 cm |
| Greutate | 133 kg |
Imaginile si caracteristicile produselor au caracter informativ și pot să difere de cele reale. La procurare, vă recomandăm să verificați cu un consultant prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.
Compară
În favorite
39 999
lei
2 291
USD
Cu Liber Card achita in 3 rate cu 0%
Livrare
| Ridicarea personală (str. Vlaicu Parcalab 52) | gratis |
Monday
gratis | |
| Livrarea prin or. Chișinău | gratis |
Monday
gratis | |
| Livrare în toată țara | de la 150 MDL |
3-4 zile
de la 150 MDL |
