Congelator Zanetti LF 198 A+ White (198 l)
cod produs
634908
Sistem dezghețare congelator
manual
Volumul util al congelatorului
198 l
Garanție
24 luni
Specificații tehnice
Caracteristici
Caracteristici de bază
| Producător | Zanetti |
| Model | LF 198 A+ |
| Tip | Ladă Frigorifică |
| Congelator | orizontal |
| Constructia | Cu o singură ușă |
| Tip instalare | Independentă |
| Clasa de eficiență energetică | A+ |
| Sistem dezghețare congelator | manual |
Design
| Volumul util al congelatorului | 198 l |
| Numărul de camere | 1 |
Control și Indicație
| Tip control | mecanică |
Congelator
| Număr de compresoare | 1 |
| Agent frigorific | R600a |
Dimensiuni
| Înălțime | 85 cm |
| Lățime | 82 cm |
| Adâncime | 53 cm |
Imaginile si caracteristicile produselor au caracter informativ și pot să difere de cele reale. La procurare, vă recomandăm să verificați cu un consultant prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.
Compară
În favorite
3 816
lei
218
USD
Cu Liber Card achita in 3 rate cu 0%
Livrare
| Ridicarea personală (str. Vlaicu Parcalab 52) | gratis |
1-2 zile
gratis | |
| Livrarea prin or. Chișinău | gratis |
1-2 zile
gratis | |
| Livrare în toată țara | de la 150 MDL |
3-4 zile
de la 150 MDL |
