Laptop 15,6" Asus Vivobook 15 X1502ZA, Blue, Intel Core i7-12700H, 16 GB/512 GB, No OS
код товара
633974
Procesor
Intel Core i7-12700H
Memoria RAM
16 GB
Memorie de stocare #1
512 GB
Гарантия
24 luni
Технические характеристики
Характеристики
Caracteristici de bază
| Producător | Asus |
| Model | Vivobook 15 X1502ZA |
| Culoare | Blue |
| Laptop | Home and Office |
| Versiune SO | No OS |
Dispaly
| Diagonala ecranului | 15,6" |
| Rezoluţia ecranului | 1920x1080 pix. |
| Tehnologia matricei | IPS-level |
| Rata de reîmprospătare | 60 Hz |
| Luminozitate | 250 cd/m2 |
| Suprafață Display | Non-Glare |
| Aspect imagine | 16:9 |
Procesor
| Procesor | Intel Core i7-12700H |
| Frecvența procesorului | 3.5 - 4.7 GHz |
| Numărul Nuclee | 14 |
| Numar thread-uri | 20 |
Memorie
| Sloturi memorie | Memory Soldered to Systemboard + 1x SO-DIMM |
| Memoria RAM | 16 GB |
| Frecvență memorie | 3200 MHz |
| Capacitate RAM pe slot | 16GB |
| Capacitate max. Totală RAM | 16 GB |
Dispozitive de stocare
| Capacitate stocare | 512 GB |
| Tip unitate de stocare #1 | SSD M.2 2280 PCIe NVMe |
| Memorie de stocare #1 | 512 GB |
Grafică și Audio
| Video | integrata |
| Grafică Integrată | Intel UHD Graphics |
Conectivitate Rețea
| Versiune Wi-Fi | 802.11ax 2x2 Wi-Fi + BT 5.x |
| Versiune Bluetooth | 5.3 |
Baterie de alimentare
| Tip de baterie | Li-Ion |
| Capacitatea bateriei | 42 W⋅h |
Interfețe/Porturi
| USB 3.x Type-A | 2 x USB 3.2 |
| USB Type-C | 1 x USB 3.2 |
| USB 2.0 | 1 |
| Ieșire Video | 1 x HDMI 1.4 |
Caracteristici suplimentare
| Tastatură (încorporată) | Backlit numeric keyboard, En/Ru |
| Cameră web | 720p HD |
Imaginile si caracteristicile produselor au caracter informativ și pot să difere de cele reale. La procurare, vă recomandăm să verificați cu un consultant prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.
Сравнить
В избранное
Нет в наличии
Cu Liber Card achita in 3 rate cu 0%
Доставка
| Ridicarea personală (str. Vlaicu Parcalab 52) | бесплатно |
1-2 zile
бесплатно | |
| Livrarea prin or. Chișinău | от 50 MDL |
1-2 zile
от 50 MDL | |
| Livrare în toată țara | от 70 MDL |
3-4 zile
от 70 MDL |
