Monitor HP Gaming Omen 32q QHD Black (31.5"/2560x1440)
код товара
633787
Frecvența maximală
165 Hz
Rezoluţia
2560x1440
Iluminarea de fundal
VA
Timpul răspunsului
1 ms
Гарантия
36 luni
Технические характеристики
Характеристики
Caracteristici de bază
| Producator | HP |
| Seria | Gaming |
| Model | Omen 32q QHD |
| Culoare | Black |
Display
| Diagonala ecranului(inch) | 31.5" |
| Frecvența maximală | 165 Hz |
| Rezoluţia | 2560x1440 |
| Iluminarea de fundal | VA |
| Aspect imagine | 16:9 |
| Timpul răspunsului | 1 ms |
| Unghiul de vizualizare | -178º/+178º |
| Raport de contrast | 1000:1 |
| Luminozitate | 400 cd/m² |
| Iluminarea matricei LCD | LED |
Conexiuni
| Intrări HDMI | 2 |
| DisplayPort | 1 |
Sistem audio
| Boxe integrate | - |
Ergonomie
| Unghiurile de înclinare | -5º/+20º |
| Ajustare pe înălţime | 0 - 100 mm |
Dimensiuni și Greutate
| Greutate | 9 kg |
| Dimensiuni | 71.3 x 61.9 x 24.3 cm |
Imaginile si caracteristicile produselor au caracter informativ și pot să difere de cele reale. La procurare, vă recomandăm să verificați cu un consultant prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.
Сравнить
В избранное
Нет в наличии
Cu Liber Card achita in 3 rate cu 0%
Доставка
| Ridicarea personală (str. Vlaicu Parcalab 52) | бесплатно |
1-2 zile
бесплатно | |
| Livrarea prin or. Chișinău | от 50 MDL |
1-2 zile
от 50 MDL | |
| Livrare în toată țara | от 70 MDL |
3-4 zile
от 70 MDL |
