Laptop 15,6" Acer Nitro 5 AN515-58, Black, Intel Core i7-12650H, 16 GB/1024 GB, Linux eShell
cod produs
632073
Procesor
Intel Core i7-12650H
Memoria RAM
16 GB
Memorie de stocare #1
1024 GB
Garanție
24 luni
Specificații tehnice
Caracteristici
Caracteristici de bază
| Producător | Acer |
| Seria | Nitro 5 |
| Model | AN515-58 |
| Culoare | Black |
| Laptop | de gaming |
| Versiune SO | Linux eShell |
Dispaly
| Diagonala ecranului | 15,6" |
| Rezoluţia ecranului | 1920x1080 pix. |
| Tehnologia matricei | IPS |
| Rata de reîmprospătare | 144 Hz |
| Suprafață Display | Non-Glare |
| Aspect imagine | 16:9 |
Procesor
| Procesor | Intel Core i7-12650H |
| Frecvența procesorului | 3.5 - 4.7 GHz |
| Numărul Nuclee | 10 |
| Numar thread-uri | 16 |
Memorie
| Sloturi memorie | 2x SO-DIMM |
| Tipul de memorie | DDR5 SDRAM |
| Memoria RAM | 16 GB |
| Număr Module Memori | 1 |
| Capacitate RAM pe slot | 16GB |
| Capacitate max. Totală RAM | 32 GB |
Dispozitive de stocare
| Capacitate stocare | 1024 GB |
| Tip unitate de stocare #1 | SSD M.2 PCIe NVMe |
| Memorie de stocare #1 | 1024 GB |
Grafică și Audio
| Grafică Integrată | Intel UHD Graphics |
| Grafică Discretă | Da |
| Model GPU discret | NVIDIA GeForce RTX 4050 |
| Memorie video | 6 GB |
| Tipul Memoriei Video | GDDR6 |
Conectivitate Rețea
| Versiune Wi-Fi | 802.11ax 2x2 Wi-Fi + BT 5.x |
| Versiune Bluetooth | 5.1 |
Baterie de alimentare
| Tip de baterie | Li-Ion |
| Capacitatea bateriei | 57 W⋅h |
| Timp operare baterie | 3.5 ore |
Interfețe/Porturi
| RJ45-LAN | Este |
| USB 3.x Type-A | 3x USB 3.2 |
| USB Type-C | 1x Thunderbolt 4 |
| Conectori audio | 3.5 mm mini-jack |
| Ieșire Video | 1x HDMI 2.1 |
Caracteristici suplimentare
| Tastatură (încorporată) | RGB, En/Ru |
| Cameră web | 720p HD |
Dimensiuni și Greutate
| Greutatea | 2.5 kg |
Imaginile si caracteristicile produselor au caracter informativ și pot să difere de cele reale. La procurare, vă recomandăm să verificați cu un consultant prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.
Compară
În favorite
Stoc epuizat
Cu Liber Card achita in 3 rate cu 0%
Livrare
| Ridicarea personală (str. Vlaicu Parcalab 52) | gratis |
1-2 zile
gratis | |
| Livrarea prin or. Chișinău | de la 50 MDL |
1-2 zile
de la 50 MDL | |
| Livrare în toată țara | de la 70 MDL |
3-4 zile
de la 70 MDL |
