Automat de cafea Delonghi ECAM220.21.B, Black
cod produs
630681
Putere consumată
1450 W
Tipul de cafea
Cafea boabe,
Cafea măcinată
Presiune pompa
15 bar
Capacitate rezervor apa
1.8 L
Garanție
24 luni
Specificații tehnice
Caracteristici
Caracteristici de bază
| Producător | Delonghi |
| Model | ECAM220.21.B |
| Tipul aparatului de cafea | Automat de cafea |
| Putere consumată | 1450 W |
| Tipul de cafea | Cafea boabe, Cafea măcinată |
| Presiune pompa | 15 bar |
Capacitate
| Capacitatea rezervorului pentru boabe | 250 g |
| Capacitate rezervor apa | 1.8 L |
Râșnița de cafea
| Sistem de macinare | Pietre de moară |
| Numărul gradelor de măcinare | 13 |
Funcţii
| Tip control | Electronic senzor |
| Tipul aparatului cappuccino | Manual |
| Reglarea | puterii cafelei, temperatura cafelei, porțiunile de apă caldă |
Rețete de băuturi
| Programe | Espresso, Funcţie cafea mea |
Carcasă
| Material carcasa | plastic |
Dimensiuni și greutate
| Lăţime | 22 cm |
| Înălţime | 38 cm |
| Adâncime | 42 cm |
| Greutate | 9 kg |
Imaginile si caracteristicile produselor au caracter informativ și pot să difere de cele reale. La procurare, vă recomandăm să verificați cu un consultant prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.
Compară
În favorite
Stoc epuizat
Cu Liber Card achita in 3 rate cu 0%
Livrare
| Ridicarea personală (str. Vlaicu Parcalab 52) | gratis |
1-2 zile
gratis | |
| Livrarea prin or. Chișinău | de la 50 MDL |
1-2 zile
de la 50 MDL | |
| Livrare în toată țara | de la 70 MDL |
3-4 zile
de la 70 MDL |
