Monitor HP E32k G5 Black/Silver (31.5"/3840x2160 4K UHD)
cod produs
841180
Frecvența maximală
60 Hz
Rezoluţia
3840x2160 4K UHD
Timpul răspunsului, ms
5 ms
Garanție
24 luni
Specificații tehnice
Caracteristici
Caracteristici de bază
| Tipul dispozitivului | Monitor |
| Producator | HP |
| Model | E32k G5 |
| Part Number | 6N4D6AA |
| Culoare | Negru / Argintiu |
| Nuanță culoare | Black/Silver |
| Domeniul de aplicare | Business |
Display
| Curbura ecranului | Nu |
| Diagonala ecranului(inch) | 31.5 |
| Frecvența maximală | 60 Hz |
| Rezoluţia | 3840x2160 4K UHD |
| Tip de ecran | IPS |
| Aspect imagine | 16:9 |
| Timpul răspunsului, ms | 5 ms |
| Raport de contrast | 1000:1 |
| Luminozitate | 350 cd/m2 cd/m² |
Conexiuni
| Interfate de conectare | 1 x Display Port, 1 x HDMI, 3 x USB3.2 Gen 1 Type-A, 2 x USB 3.2 Gen1 Type-C, Ethernet RJ-45 |
Caracteristici
| Caracteristici | Color Gamut 99% sRGB |
Ergonomie
| Metoda de montare | Pivot, Ajustarea inaltimii, VESA montare |
Dimensiuni și Greutate
| Greutate | 8.4 kg |
Imaginile si caracteristicile produselor au caracter informativ și pot să difere de cele reale. La procurare, vă recomandăm să verificați cu un consultant prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.
Compară
În favorite
8 603
lei
492
USD
Cu Liber Card achita in 3 rate cu 0%
Livrare
| Ridicarea personală (str. Vlaicu Parcalab 52) | gratis |
1-2 zile
gratis | |
| Livrarea prin or. Chișinău | gratis |
1-2 zile
gratis | |
| Livrare în toată țara | de la 70 MDL |
3-4 zile
de la 70 MDL |