Cuptor electric Bauer 7ET13-CDB, Black
cod produs
630296
Tip cuptor
Cuptor Electric
Volumul camerei
52 l
Moduri de funcționare
Grill, Convecție
Garanție
24 luni
Specificații tehnice
Caracteristici
Caracteristici de bază
| Producător | Bauer |
| Model | 7ET13-CDB |
| Culoare | Black |
| Tip cuptor | Cuptor Electric |
| Volumul camerei | 52 l |
| Moduri de funcționare | Grill, Convecție |
Control și Indicație
| Tip control | Senzor |
| Indicaţie | display |
Funcții
| Număr moduri de încălzire | 9 |
| Timer | da |
| Grill | da |
| Convecţie | da |
Design
| Iluminare camera | da |
| Materialul ușii | Sticlă |
| Tipul usei | Se apleacă înapoi în jos |
Dimensiuni
| Lățime | 60 cm |
| Înălțime | 60 cm |
| Adîncime | 55 cm |
| Greutate | 32 kg |
| Dimensiuni | 60x55x60 cm |
Imaginile si caracteristicile produselor au caracter informativ și pot să difere de cele reale. La procurare, vă recomandăm să verificați cu un consultant prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.
Compară
În favorite
4 390
lei
251
USD
Cu Liber Card achita in 3 rate cu 0%
Livrare
| Ridicarea personală (str. Vlaicu Parcalab 52) | gratis |
1-2 zile
gratis | |
| Livrarea prin or. Chișinău | gratis |
1-2 zile
gratis | |
| Livrare în toată țara | de la 150 MDL |
3-4 zile
de la 150 MDL |
