Set dormitor ML-Mobila Velvet Set N1, Alb/Auriu
cod produs
629082
Numărul de unități incluse
6
Carcasă
PAL melaminat
Locul de dormit
160 х 200 cm
Garanție
12 luni
Specificații tehnice
Caracteristici
Atenţie! Acest mobilier se vinde dezasamblat
Caracteristici de bază
| Producător | ML-Mobila |
| Model | Velvet Set N1 |
| Culoare | Alb/Auriu |
| Numărul de unități incluse | 6 |
MATERIALE
| Carcasă | PAL melaminat |
| Fasadă | PAL melaminat |
DIMENSIUNI
| Pat | 170x205x90 cm |
| Locul de dormit | 160 х 200 cm |
| Noptiera | 55x45x58,2 cm |
| Dulap | 180x210,6x55 cm |
| Comodă | 150x50x88,2 cm |
| Oglindă | 100x70 cm |
Suplimentar
| Наличие ортопедического основания (кровать) | nu este |
Articole incluse în acest set
Comodă ML-Mobila Velvet №12 (150 cm), Alb/Auriu
Număr uși:
1
Număr sertare:
8
Lățime, cm:
150
Adâncime, cm:
50,1
Înălțime, cm:
88.2
8 170 lei
Dulap ML-Mobila Velvet N6 (180 cm), Alb/Auriu
Tip dulap:
сu bara/rafturi/sertare
Lățime, cm:
180
Înălțime, cm:
216
Adâncime, cm:
55
14 360 lei
Oglinda articulata ML-Mobila Velvet N10 (100 cm) , Alb
Locație:
articulata
Material cadru:
PAL
1 940 lei
Pat ML-Mobila Velvet N14, 160 x 200 cm fara suport saltea, Alb/Auriu
Suport lamele:
se vinde separat
Depozitare pat:
nu este
Locul de dormit:
160 х 200 cm
3 830 lei
Imaginile si caracteristicile produselor au caracter informativ și pot să difere de cele reale. La procurare, vă recomandăm să verificați cu un consultant prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.
Compară
În favorite
32 980
lei
1 889
USD
Cu Liber Card achita in 3 rate cu 0%
Livrare
| Ridicarea personală (str. Vlaicu Parcalab 52) | gratis |
1-2 zile
gratis | |
| Livrarea prin or. Chișinău | gratis |
1-2 zile
gratis | |
| Livrare în toată țara | de la 150 MDL |
3-4 zile
de la 150 MDL |

