Monitor HP Gaming Omen 32C Black (31,5"/2560x1440)
cod produs
627874
Frecvența maximală
165 Hz
Rezoluţia
2560x1440
Iluminarea de fundal
VA
Timpul răspunsului
1 ms
Garanție
36 luni
Specificații tehnice
Caracteristici
Caracteristici de bază
| Producator | HP |
| Seria | Gaming |
| Model | Omen 32C |
| Culoare | Black |
Display
| Diagonala ecranului(inch) | 31.5" |
| Frecvența maximală | 165 Hz |
| Rezoluţia | 2560x1440 |
| Iluminarea de fundal | VA |
| Timpul răspunsului | 1 ms |
| Luminozitate | 400 cd/m² |
| Iluminarea matricei LCD | LED |
Conexiuni
| Intrări HDMI | 2 |
| DisplayPort | 1 |
Ergonomie
| Unghiurile de înclinare | -5º/+20º |
| Putere consumată | 70 W |
Dimensiuni și Greutate
| Greutate | 10 kg |
| Dimensiuni | 70.86x61.26x24.33 cm |
Imaginile si caracteristicile produselor au caracter informativ și pot să difere de cele reale. La procurare, vă recomandăm să verificați cu un consultant prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.
Compară
În favorite
Stoc epuizat
Cu Liber Card achita in 3 rate cu 0%
Livrare
| Ridicarea personală (str. Vlaicu Parcalab 52) | gratis |
1-2 zile
gratis | |
| Livrarea prin or. Chișinău | de la 50 MDL |
1-2 zile
de la 50 MDL | |
| Livrare în toată țara | de la 70 MDL |
3-4 zile
de la 70 MDL |
