Congelator Daewoo FF-384MEW White (293 l)
cod produs
627793
Sistem dezghețare congelator
manual
Volumul util al congelatorului
293 l
Pastrarea autonomă a frigului
20 ore
Garanție
24 luni
Specificații tehnice
Caracteristici
Caracteristici de bază
| Producător | Daewoo |
| Model | FF-384MEW |
| Tip | Ladă Frigorifică |
| Congelator | orizontal |
| Constructia | Cu o singură ușă |
| Tip instalare | Independentă |
| Clasa de eficiență energetică | E |
| Sistem dezghețare congelator | manual |
Design
| Volumul util al congelatorului | 293 l |
| Numărul de camere | 1 |
| Amplasare balamale | Deasupra |
| Iluminare | Светодиодное освещение |
| Mânere | Încorporabile |
Control și Indicație
| Tip control | mecanică |
| Amplasare panou de control | Afară |
Congelator
| Număr compartimente în congelator | 2 |
| Număr de compresoare | 1 |
| Agent frigorific | R600a |
Performanță și energie
| Pastrarea autonomă a frigului | 20 ore |
| Consum anual energie | 230 kWh |
| Nivel de zgomot maxim | 41 дБ |
Dimensiuni
| Înălțime | 84.4 cm |
| Lățime | 106.5 cm |
| Adâncime | 59.2 cm |
Imaginile si caracteristicile produselor au caracter informativ și pot să difere de cele reale. La procurare, vă recomandăm să verificați cu un consultant prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.
Compară
În favorite
6 499
lei
6 628
lei
371
USD
Cu Liber Card achita in 3 rate cu 0%
Livrare
| Ridicarea personală (str. Vlaicu Parcalab 52) | gratis |
1-2 zile
gratis | |
| Livrarea prin or. Chișinău | gratis |
1-2 zile
gratis | |
| Livrare în toată țara | de la 150 MDL |
3-4 zile
de la 150 MDL |
