Masă pentru bucătărie DP Selena 150×80, Black Marble
Caracteristici
Descriere
Atenţie! Acest mobilier se vinde dezasamblat
Caracteristici de bază
| Producător | DP |
| Model | Selena 150×80 |
| Culoare | Black Marble |
| Varietate | Masă pentru bucătărie |
| Forma | dreptunghiulara |
| Dimensiunea mesei (l×L) | 150x80 cm |
MATERIALE MASĂ
| Material blat | PAL melaminat |
| Grosime blat | 36 mm |
| Material cadru/picioare | Metal |
DIMENSIUNI MASĂ
| Lungime | 150 cm |
| Lățime | 80 cm |
Imaginile si caracteristicile produselor au caracter informativ și pot să difere de cele reale. La procurare, vă recomandăm să verificați cu un consultant prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.
Compară
În favorite
3 800
lei
218
USD
Cu Liber Card achita in 3 rate cu 0%
Livrare
| Ridicarea personală (str. Vlaicu Parcalab 52) | gratis |
1-2 zile
gratis | |
| Livrarea prin or. Chișinău | gratis |
1-2 zile
gratis | |
| Livrare în toată țara | de la 150 MDL |
3-4 zile
de la 150 MDL |
