Congelator Liebherr Fe 1404 White (107 l)
cod produs
623214
Sistem dezghețare congelator
manual
Volumul util al congelatorului
107 l
Capacitate congelare
5.5 kg/zi
Pastrarea autonomă a frigului
12.5 ore
Garanție
24 luni
Specificații tehnice
Caracteristici
Caracteristici de bază
| Producător | Liebherr |
| Model | Fe 1404 |
| Tip | Congelator |
| Congelator | vertical |
| Constructia | Cu o singură ușă |
| Tip instalare | Independentă |
| Clasa de eficiență energetică | E |
| Sistem dezghețare congelator | manual |
Design
| Volumul util al congelatorului | 107 l |
| Numărul de camere | 1 |
| Iluminare | Светодиодное освещение |
| Mânere | Externe |
Control și Indicație
| Tip control | electronică |
| Indicaţie | Este |
| Amplasare panou de control | Afară |
| Clasa climatică | SN-T |
Congelator
| Capacitate congelare | 5.5 kg/zi |
Performanță și energie
| Pastrarea autonomă a frigului | 12.5 ore |
| Consum anual energie | 172 kWh |
| Nivel de zgomot maxim | 37 дБ |
Dimensiuni
| Înălțime | 85 cm |
| Lățime | 55 cm |
| Adâncime | 60.7 cm |
| Greutate | 36 kg |
Imaginile si caracteristicile produselor au caracter informativ și pot să difere de cele reale. La procurare, vă recomandăm să verificați cu un consultant prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.
Compară
În favorite
5 599
lei
5 710
lei
320
USD
Cu Liber Card achita in 3 rate cu 0%
Livrare
| Ridicarea personală (str. Vlaicu Parcalab 52) | gratis |
1-2 zile
gratis | |
| Livrarea prin or. Chișinău | gratis |
1-2 zile
gratis | |
| Livrare în toată țara | de la 150 MDL |
3-4 zile
de la 150 MDL |
