Dulap pentru vin Hoover HWCB 30/1 Black
Характеристики
Caracteristici de bază
| Producător | Hoover |
| Model | HWCB 30/1 |
| Culoare | Black |
| Clasa de eficiență energetică | F |
Design
| Numărul de sticle | 20 |
| Numărul de rafturi | 6 |
| Material rafturi | Lemn |
| Numărul de camere | 1 |
| Numar zone de temperatura | 1 |
| Iluminare | LED |
Control și Indicație
| Indicaţie | Ecran LCD Digital |
| Tip de control | Electronică |
| Interval de temperatură | 5 °С - 18 °С |
| Amplasare panou de control | În interior |
Performanță și energie
| Nivel de zgomot | 39 dB |
| Clasa climatică | N-ST |
| Consumul anual de energie | 98 KWh |
Dimensiuni și Greutate
| Înălţime | 81.3 cm |
| Lăţime | 29.5 cm |
| Adâncime | 57.5 cm |
| Greutate | 29 kg |
Imaginile si caracteristicile produselor au caracter informativ și pot să difere de cele reale. La procurare, vă recomandăm să verificați cu un consultant prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.
Сравнить
В избранное
10 399
лей
10 606
лей
596
USD
Cu Liber Card achita in 3 rate cu 0%
Доставка
| Ridicarea personală (str. Vlaicu Parcalab 52) | бесплатно |
Monday
бесплатно | |
| Livrarea prin or. Chișinău | бесплатно |
Monday
бесплатно | |
| Livrare în toată țara | от 70 MDL |
3-4 zile
от 70 MDL |
