Cuptor electric Bauer A65 EJRM, Cream
cod produs
615782
Tip cuptor
Cuptor Electric
Volumul camerei
55 l
Moduri de funcționare
Grill, Convecție
Clasa eficientei energetice
A
Garanție
24 luni
Specificații tehnice
Caracteristici
Caracteristici de bază
| Producător | Bauer |
| Model | A65 EJRM |
| Culoare | Cream |
| Tip cuptor | Cuptor Electric |
| Volumul camerei | 55 l |
| Moduri de funcționare | Grill, Convecție |
| Tip Grill | Electric |
| Clasa eficientei energetice | A |
Control și Indicație
| Ceas | Da |
| Semnal sonor | Da |
Funcții
| Număr moduri de încălzire | 6 |
| Metodă curăţare | Manual |
| Timer | da |
| Grill | da |
| Convecţie | da |
Design
| Iluminare camera | da |
| Numar geamuri de protecţie la uşă | 2 |
Dimensiuni
| Lățime | 59.5 cm |
| Înălțime | 59.5 cm |
| Adîncime | 62 cm |
| Greutate | 30 kg |
Imaginile si caracteristicile produselor au caracter informativ și pot să difere de cele reale. La procurare, vă recomandăm să verificați cu un consultant prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.
Compară
În favorite
3 490
lei
3 690
lei
200
USD
Cu Liber Card achita in 3 rate cu 0%
Livrare
| Ridicarea personală (str. Vlaicu Parcalab 52) | gratis |
1-2 zile
gratis | |
| Livrarea prin or. Chișinău | gratis |
1-2 zile
gratis | |
| Livrare în toată țara | de la 150 MDL |
3-4 zile
de la 150 MDL |
