Plită gaz Bauer OM 640VT1CFMB Black
cod produs
615780
Tip plită
Plită pe gaz
Materialul suprafeței de lucru
Oțel emailat
Aprindere electrică
Da
Gaz-control
Da
Garanție
24 luni
Specificații tehnice
Caracteristici
Caracteristici de bază
| Producător | Bauer |
| Model | OM 640VT1CFMB |
| Culoare | Black |
| Tip plită | Plită pe gaz |
| Numărul total zone de gătire / zone încălzire | 4 |
| Tip arzătoare pe gaz | Standard / «Coroană Dublă» |
| Materialul suprafeței de lucru | Oțel emailat |
| Material gratare | fonta |
| Format | standartă |
Control și Indicație
| Tip control | Rotative |
Putere
| Gaz / electr. / induc. | 4 / 0 / 0 |
Caracteristici
| Aprindere electrică | Da |
Siguranță
| Gaz-control | Da |
Parametrii fizici
| Înălţime | 5.5 cm |
| Adâncime | 51 cm |
| Lăţime | 59 cm |
| Greutate | 10 kg |
Imaginile si caracteristicile produselor au caracter informativ și pot să difere de cele reale. La procurare, vă recomandăm să verificați cu un consultant prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.
Compară
În favorite
2 190
lei
2 290
lei
125
USD
Cu Liber Card achita in 3 rate cu 0%
Livrare
| Ridicarea personală (str. Vlaicu Parcalab 52) | gratis |
1-2 zile
gratis | |
| Livrarea prin or. Chișinău | de la 50 MDL |
1-2 zile
de la 50 MDL | |
| Livrare în toată țara | de la 100 MDL |
3-4 zile
de la 100 MDL |
