Aragaz Bauer TG 5640 BGI Burgundy
Caracteristici
Caracteristici de bază
| Producător | Bauer |
| Model | TG 5640 BGI |
| Locație | Standard |
| Tip Aragaz | Plită pe gaz |
| Tip plită | Plită pe gaz |
| Tip cuptor | Cuptor cu gaz |
Plită
| Tip arzătoare pe gaz | Standard |
| Material gratare | inox |
Cuptor
| Volumul camerei | 60 l |
| Iluminare camera | Da |
Control și Indicație
| Aprindere electrică | este |
Dimensiuni și Greutate
| Lățime | 50 cm |
| Înălțime | 84 cm |
| Adîncime | 60 cm |
| Greutate | 33 kg |
Imaginile si caracteristicile produselor au caracter informativ și pot să difere de cele reale. La procurare, vă recomandăm să verificați cu un consultant prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.
Compară
În favorite
Stoc epuizat
Cu Liber Card achita in 3 rate cu 0%
Livrare
| Ridicarea personală (str. Vlaicu Parcalab 52) | gratis |
1-2 zile
gratis | |
| Livrarea prin or. Chișinău | de la 50 MDL |
1-2 zile
de la 50 MDL | |
| Livrare în toată țara | de la 100 MDL |
3-4 zile
de la 100 MDL |
