Blender staționar NutriBullet NB1206DG Black (1200 W)
Caracteristici
Caracteristici de bază
| Producător | NutriBullet |
| Model | NB1206DG |
| Culoare | Black |
| Blender | staționar |
| Putere | 1200 W |
Design
| Material carcasă | plastic/metal |
| Material mecanismului de imersie | inox |
| Material bol | tritan |
| Capacitate bol | 900 ml |
| Lungimea cablului | 0.5 m |
Control și Indicație
| Tip control | Mecanic |
| Trepte de viteze | 2 |
Funcții
| Tocator | Da |
| Functie zdrobire gheață | Da |
| Set | cană de măsurare |
Dimensiuni și Greutate
| Înălţime | 39 cm |
| Lăţime | 12 cm |
| Adâncime | 12 cm |
| Greutate | 3.1 kg |
Imaginile si caracteristicile produselor au caracter informativ și pot să difere de cele reale. La procurare, vă recomandăm să verificați cu un consultant prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.
Compară
În favorite
2 499
lei
143
USD
Cu Liber Card achita in 3 rate cu 0%
Livrare
| Ridicarea personală (str. Vlaicu Parcalab 52) | gratis |
1-2 zile
gratis | |
| Livrarea prin or. Chișinău | de la 50 MDL |
1-2 zile
de la 50 MDL | |
| Livrare în toată țara | de la 70 MDL |
3-4 zile
de la 70 MDL |
