Televizor Xiaomi TV A Pro 43 Black (43"/UHD 4K)
cod produs
603322
Smart TV
este
Diagonala ecranului, inch
43"
Tip panou
LED
Garanție
24 luni
Specificații tehnice
Caracteristici
Caracteristici de bază
| Producator | Xiaomi |
| Model | TV A Pro 43 |
| Culoare | Black |
| Smart TV | este |
Display
| Curbura ecranului | Plat |
| Rezoluție | 3840x2160 |
| Diagonala ecranului, inch | 43" |
| Tip panou | LED |
| Formate HDR | HDR10 |
| Rata maximă de reîmprospătare | 60 Hz |
Caracteristici
| Platformă software | AndroidTV |
Sistem audio
| Boxe încorporate, W | 2x8 |
| Sistem Canale Audio | 2.0 CH |
| Decoder | Dolby Digital, DTS |
Terminal de conectivitate
| Intrări HDMI | 3 |
| USB Type-A | 1 |
| Ethernet (LAN) | este |
| Wi-Fi | есть |
| Bluetooth | Este |
| Slot CI | este |
| Particularități | Google Assistant, Chromecast, Miracast |
Design
| Interfață de montare VESA | 100x200 mm |
Dimensiuni și Greutate
| Dimensiuni | 957.4 x 597.8 x 209.1 mm |
| Greutate | 6.1 kg |
Imaginile si caracteristicile produselor au caracter informativ și pot să difere de cele reale. La procurare, vă recomandăm să verificați cu un consultant prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.
Compară
În favorite
Stoc epuizat
Cu Liber Card achita in 3 rate cu 0%
Livrare
| Ridicarea personală (str. Vlaicu Parcalab 52) | gratis |
1-2 zile
gratis | |
| Livrarea prin or. Chișinău | de la 50 MDL |
1-2 zile
de la 50 MDL | |
| Livrare în toată țara | de la 100 MDL |
3-4 zile
de la 100 MDL |
