Power bank 1400 mAh Tuncmatik Energycard MFi, Black
код товара
6029
Capacitate
1400 mAh
Tip acumulator
Li-Pol
Гарантия
12 luni
Технические характеристики
Характеристики
Caracteristici de bază
| Producător | Tuncmatik |
| Model | Energycard MFi |
| Culoare | Black |
| Capacitate | 1400 mAh |
| Tipuri de ieșire | Micro USB |
| Amperaj iesire | 1 A |
| Tip acumulator | Li-Pol |
| Cabluri incluse | microUSB |
| Dimensiuni | 92,5x58,5x7,4 mm |
| Greutate | 50 g |
Imaginile si caracteristicile produselor au caracter informativ și pot să difere de cele reale. La procurare, vă recomandăm să verificați cu un consultant prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.
Сравнить
В избранное
144
лей
8
USD
Cu Liber Card achita in 3 rate cu 0%
Доставка
| Ridicarea personală (str. Vlaicu Parcalab 52) | бесплатно |
Monday
бесплатно | |
| Livrarea prin or. Chișinău | от 50 MDL |
Monday
от 50 MDL | |
| Livrare în toată țara | от 70 MDL |
3-4 zile
от 70 MDL |
