Frigider încorporabil AEG OSC6N181ES, White
cod produs
601717
Sistem dezghetare congelator
Auto
Sistem dezghetare frigider
Auto
Volum total
257 l
Capacitate congelare
4.5 kg/zi
Garanție
24 luni
Specificații tehnice
Caracteristici
Caracteristici de bază
| Producător | AEG |
| Model | OSC6N181ES |
| Culoare | White |
| Varietate | Frigider încorporabil |
| Constructia frigiderului | Cu două uși |
| Amplasare congelator | De jos |
| Sistem dezghetare congelator | Auto |
| Sistem dezghetare frigider | Auto |
| Tehnologii | Frost Free |
| Clasa energetică | E |
Design
| Mânere | Încorporabile |
| Iluminare | LED |
| Volum total | 257 l |
| Volumul util al congelatorului | 62 l |
| Volumul util al frigiderului (l) | 195 l |
| Schimbarea direcției deschiderii ușii | да |
| Numărul de camere | 2 |
Cameră de răcire
| Zona de prospeţime | da |
| Numărul rafturi | 5 |
| Materialul rafturilor | Sticlă călită |
| Număr rafturi pe uși | 4 |
| Raft pentru sticle | În ușă |
| Set | Tava Pentru Ouă |
Congelator
| Număr compartimente în congelator | 3 |
| Capacitate congelare | 4.5 kg/zi |
| Super freeze | este |
Performanță și energie
| Număr compresoare | 1 |
| Nivel de zgomot maxim | 35 dB |
| Consum anual energie | 216 kWh |
Control și Indicație
| Tip control | Electronic cu butoane |
| Amplasare panou de control | În interior |
| Indicaţie | Bec-indicator |
| Semnal sonor | есть |
Dimensiuni și Greutate
| Înălțime | 177.2 cm |
| Lățime | 54.6 cm |
| Adâncime | 54.9 cm |
Imaginile si caracteristicile produselor au caracter informativ și pot să difere de cele reale. La procurare, vă recomandăm să verificați cu un consultant prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.
Compară
În favorite
23 399
lei
1 311
USD
Cu Liber Card achita in 3 rate cu 0%
Livrare
| Ridicarea personală (str. Vlaicu Parcalab 52) | gratis |
1-2 zile
gratis | |
| Livrarea prin or. Chișinău | gratis |
1-2 zile
gratis | |
| Livrare în toată țara | de la 150 MDL |
3-4 zile
de la 150 MDL |
