Gratar electric Tefal GC7P0810 Black (2000 W)
код товара
601690
Putere
2000 W
Suprafața gătire
20x30 cm
Гарантия
24 luni
Технические характеристики
Характеристики
Caracteristici de bază
| Producător | Tefal |
| Model | GC7P0810 |
| Culoare | Black |
| Varietate | Gratar electric |
| Putere | 2000 W |
| Tip element încălzire | TEN (aluminiu monolit) |
| Design Grătar | Cu două plăci |
| Placare bol | Antiaderent |
| Materialul carcasei | Metal, Plastic |
Caracteristici
| Indicaţie | LED-display cu timp |
| Tip control | electronică |
| Reglare temperatură | Este |
| Timer pornire/oprire | Da |
| Suprafața gătire | 20x30 cm |
| Lungime cablu alimentare | 0.8 m |
Габариты и Вес
| Greutate | 4.5 kg |
| Dimensiuni | 18.8 x 33 x 36.8 cm |
Imaginile si caracteristicile produselor au caracter informativ și pot să difere de cele reale. La procurare, vă recomandăm să verificați cu un consultant prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.
Сравнить
В избранное
3 699
лей
3 978
лей
207
USD
Cu Liber Card achita in 3 rate cu 0%
Доставка
| Ridicarea personală (str. Vlaicu Parcalab 52) | бесплатно |
1-2 zile
бесплатно | |
| Livrarea prin or. Chișinău | бесплатно |
1-2 zile
бесплатно | |
| Livrare în toată țara | от 70 MDL |
3-4 zile
от 70 MDL |
