Sursă de alimentare neîntreruptibilă Tuncmatik Digitech Eco 2000VA, 2000 VA
cod produs
601537
Tip
линейно-интерактивный
Sarcina Maximă
1200 W
Garanție
24 luni
Specificații tehnice
Caracteristici
Caracteristici de bază
| Producător | Tuncmatik |
| Model | Digitech Eco 2000VA |
| Tip | линейно-интерактивный |
| Putere de iesire | 2000 VA |
| Tensiune de ieșire | 162-265 V |
| Sarcina Maximă | 1200 W |
| Numărul de conectori | 4 |
| Dimensiuni | 392x177x211 mm |
| Greutate | 11.45 kg |
Imaginile si caracteristicile produselor au caracter informativ și pot să difere de cele reale. La procurare, vă recomandăm să verificați cu un consultant prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.
Compară
În favorite
3 189
lei
180
USD
Cu Liber Card achita in 3 rate cu 0%
Livrare
| Ridicarea personală (str. Vlaicu Parcalab 52) | gratis |
1-2 zile
gratis | |
| Livrarea prin or. Chișinău | gratis |
1-2 zile
gratis | |
| Livrare în toată țara | de la 70 MDL |
3-4 zile
de la 70 MDL |
