Televizor Toshiba 43QA2363DG Black (43"/UHD 4K)
код товара
599734
Smart TV
este
Diagonala ecranului, inch
43
Гарантия
24 luni
Технические характеристики
Характеристики
Caracteristici de bază
| Producator | Toshiba |
| Model | 43QA2363DG |
| Culoare | Black |
| Smart TV | este |
Display
| Curbura ecranului | Plat |
| Rezoluție | 3840x2160 4K UHD |
| Diagonala ecranului, inch | 43 |
| Iluminarea de fundal | QLED |
| Formate HDR | HDR10 |
| Rata maximă de reîmprospătare | 60 Hz |
Caracteristici
| Platformă software | AndroidTV 11 |
| Tuner TV | DVB-T/T2/C/S/S2 |
Sistem audio
| Boxe încorporate, W | 2x8 |
| Sistem Canale Audio | 2.0 CH |
| Decoder | Dolby Atmos |
Terminal de conectivitate
| Intrări HDMI | 3 |
| USB Type-A | 2 |
| Ethernet (LAN) | este |
| Wi-Fi | есть |
| Bluetooth | Este |
| Slot CI | este |
| Particularități | Google Assistant |
Design
| Interfață de montare VESA | 100x100 mm |
Dimensiuni și Greutate
| Dimensiuni | 965 x 561 x 87 mm |
| Greutate | 7 kg |
Imaginile si caracteristicile produselor au caracter informativ și pot să difere de cele reale. La procurare, vă recomandăm să verificați cu un consultant prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.
Сравнить
В избранное
Нет в наличии
Cu Liber Card achita in 3 rate cu 0%
Доставка
| Ridicarea personală (str. Vlaicu Parcalab 52) | бесплатно |
Monday
бесплатно | |
| Livrarea prin or. Chișinău | от 50 MDL |
Monday
от 50 MDL | |
| Livrare în toată țara | от 100 MDL |
3-4 zile
от 100 MDL |
