Cuptor cu microunde Kaiser EM 2510, 25 l, Black
cod produs
59937
Volumul camerei
25 l
Moduri de funcționare
Dezghetare
Consum energie
900 W
Acoperire pereți interior
inox
Garanție
24 luni
Specificații tehnice
Caracteristici
Caracteristici de bază
| Producător | Kaiser |
| Model | EM 2510 |
| Tip | Cuptor cu microunde |
| Tip instalare | Cuptor cu microunde încorporat |
| Volumul camerei | 25 l |
| Moduri de funcționare | Dezghetare |
Putere
| Consum energie | 900 W |
| Număr niveluri de putere | 5 |
Control și Indicație
| Tip control | sensor |
Design
| Acoperire pereți interior | inox |
Parametrii fizici
| Greutate | 21 kg |
| Dimensiuni | 34.5x59.5x39 cm |
Imaginile si caracteristicile produselor au caracter informativ și pot să difere de cele reale. La procurare, vă recomandăm să verificați cu un consultant prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.
Compară
În favorite
8 290
lei
473
USD
Cu Liber Card achita in 3 rate cu 0%
Livrare
| Ridicarea personală (str. Vlaicu Parcalab 52) | gratis |
1-2 zile
gratis | |
| Livrarea prin or. Chișinău | gratis |
1-2 zile
gratis | |
| Livrare în toată țara | de la 70 MDL |
3-4 zile
de la 70 MDL |
