Televizor Toshiba 43UV2463DG Black (43"/UHD 4K)
Caracteristici
Caracteristici de bază
| Producator | Toshiba |
| Model | 43UV2463DG |
| Culoare | Black |
| Smart TV | este |
Display
| Curbura ecranului | Plat |
| Rezoluție | 3840x2160 |
| Diagonala ecranului, inch | 43" |
| Iluminarea de fundal | DLED |
| Formate HDR | HDR10 |
| Rata maximă de reîmprospătare | 60 Hz |
Caracteristici
| Platformă software | VIDAA Smart |
| Tuner TV | DVB-T/T2/C/C2/S/S2 |
Sistem audio
| Boxe încorporate, W | 2x8 |
| Sistem Canale Audio | 2.0 CH |
| Decoder | Dolby Studio |
Terminal de conectivitate
| Intrări HDMI | 3 |
| USB Type-A | 2 |
| Ethernet (LAN) | este |
| Wi-Fi | есть |
| Bluetooth | Este |
| Slot CI | este |
| Particularități | Google Assistant, Amazon Alexa |
Design
| Interfață de montare VESA | 100x100 mm |
Dimensiuni și Greutate
| Dimensiuni | 969x561x87 mm |
| Greutate | 7.5 kg |
Imaginile si caracteristicile produselor au caracter informativ și pot să difere de cele reale. La procurare, vă recomandăm să verificați cu un consultant prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.
Compară
În favorite
Stoc epuizat
Cu Liber Card achita in 3 rate cu 0%
Livrare
| Ridicarea personală (str. Vlaicu Parcalab 52) | gratis |
1-2 zile
gratis | |
| Livrarea prin or. Chișinău | de la 50 MDL |
1-2 zile
de la 50 MDL | |
| Livrare în toată țara | de la 100 MDL |
3-4 zile
de la 100 MDL |
