Smartphone Xiaomi Poco C65, 8GB/256GB, Blue
код товара
597390
Tip SIM
Nano-Sim
Diagonală
6.74 inch
Memorie internă
256GB
Memoria RAM
8GB
Cameră frontală
8 MP
Max. Rezoluția camerei
50 MP
Гарантия
24 luni
Технические характеристики
Характеристики
Caracteristici de bază
| Producător | Xiaomi |
| Model | Poco C65 |
| Nuanță culoare | Blue |
| Culoare | Albastru |
| Platformă software | Android 13 |
| Versiune sistem de operare | MIUI 14 for POCO |
| Tip SIM | Nano-Sim |
| Dual SIM | Dual SIM |
Procesor
| Chipset | Mediatek MT6769Z Helio G85 |
| Procesor | Octa-Core |
| GPU | Mali-G52 MC2 |
Display
| Diagonală | 6.74 inch |
| Rezoluţia ecranului | 720 x 1600 pix. |
| Densitate pixeli | 260 ppi |
| Tehnologia ecranului | IPS LCD |
| Aspect imagine | 20:9 |
| Protecție display | Corning Gorilla Glass |
Memorie
| Memorie internă | 256GB |
| Memoria RAM | 8GB |
| Slot Card de Memorie | microSDXC |
Foto video
| Cameră frontală | 8 MP |
| Max. Rezoluția camerei | 50 MP |
| Modulele camerei | 50 MP, 2 MP, 0.08 MP |
| Mod înregistrare/redare | 1080p@30fps |
Conectivitate
| USB | USB Type-C 2.0 |
| Wi-Fi | 802.11 ac |
| Rețea locală | 2G, 3G, 4G |
| Bluetooth | 5.3 |
Sunet
| Difuzor | Da |
| Conectori audio | 3.5mm |
Alimentare
| Tip acumulator | Li-Po |
| Capacitatea acumulatorului | 5000 mAh |
Senzori
| Senzori | Accelerometru, Giroscop, Busolă, Barometru |
| Scanner de amprente digitale | Amprentă digitală (montată lateral) |
Dimensiuni și Greutate
| Greutate | 192 g |
Imaginile si caracteristicile produselor au caracter informativ și pot să difere de cele reale. La procurare, vă recomandăm să verificați cu un consultant prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.
Сравнить
В избранное
Нет в наличии
Cu Liber Card achita in 3 rate cu 0%
Доставка
| Ridicarea personală (str. Vlaicu Parcalab 52) | бесплатно |
1-2 zile
бесплатно | |
| Livrarea prin or. Chișinău | от 50 MDL |
1-2 zile
от 50 MDL | |
| Livrare în toată țara | от 70 MDL |
3-4 zile
от 70 MDL |
