Laptop 14" Lenovo Yoga 7 14AHP9 / AMD Ryzen 7 7840HS / 16 GB / 1024 GB SSD M.2 2242 PCIe NVMe / Storm Grey
код товара
597294
Procesor
AMD Ryzen 7 7840HS
Memoria RAM
16 GB
Memorie de stocare #1
1024 GB
Procesorul grafic
AMD Radeon 680M
Гарантия
24 luni
Технические характеристики
Характеристики
Caracteristici de bază
| Producător | Lenovo |
| Seria | Yoga 7 |
| Model | 14AHP9 |
| Culoare | Storm Grey |
| Laptop | Home and Office |
| Versiune SO | Windows |
| Versiunea sistemului de operare | Windows 11 Home |
Dispaly
| Diagonala ecranului | 14" |
| Rezoluţia ecranului | 1920x1200 pix. |
| Tehnologia matricei | OLED |
| Rata de reîmprospătare | 60 Hz |
| Luminozitate | 400 cd/m2 |
| Suprafață Display | Glare |
| Aspect imagine | 16:10 |
| Ecran tactil | + |
Procesor
| Procesor | AMD Ryzen 7 7840HS |
| Frecvența procesorului | 3.3 - 5.1 GHz |
| Numărul Nuclee | 8 |
| Numar thread-uri | 16 |
Memorie
| Tipul de memorie | LPDDR5X |
| Memoria RAM | 16 GB |
Dispozitive de stocare
| Capacitate stocare | 1024 GB |
| Tip unitate de stocare #1 | SSD M.2 2242 PCIe NVMe |
| Memorie de stocare #1 | 1024 GB |
Grafică și Audio
| Video | integrata |
| Procesorul grafic | AMD Radeon 680M |
Conectivitate Rețea
| Versiune Wi-Fi | 802.11ax |
| Versiune Bluetooth | 5.3 |
Baterie de alimentare
| Tip de baterie | Li-Ion |
| Capacitatea bateriei | 71 W⋅h |
Interfețe/Porturi
| USB 3.x Type-A | 1 x USB 3.2 |
| USB Type-C | 1 x USB 3.2/display/power delivery, 1 x USB 4.0 |
| Conectori audio | 3.5 mm mini-jack |
| Ieșire Video | 1 x HDMI 2.1 |
Caracteristici suplimentare
| Cardreader | + |
| Tastatură (încorporată) | Backlit keyboard, En/Ru |
| Cameră web | 1080p FHD IR Camera |
| Rezoluția camerei web | 1080p |
| Unitate Optică | fara DVD |
Dimensiuni și Greutate
| Greutatea | 1.49 kg |
Imaginile si caracteristicile produselor au caracter informativ și pot să difere de cele reale. La procurare, vă recomandăm să verificați cu un consultant prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.
Сравнить
В избранное
Нет в наличии
Cu Liber Card achita in 3 rate cu 0%
Доставка
| Ridicarea personală (str. Vlaicu Parcalab 52) | бесплатно |
1-2 zile
бесплатно | |
| Livrarea prin or. Chișinău | от 50 MDL |
1-2 zile
от 50 MDL | |
| Livrare în toată țara | от 70 MDL |
3-4 zile
от 70 MDL |
