Aparat de aer condiționat Stronghold Wi-Fi Smart Inverter SAC-12SI, 12000 BTU, pana la 40 m², White
код товара
595538
Invertor
Da
Wi-Fi
Da
Clasa energetică
A++
Capacitate BTU
12000 BTU
Гарантия
24 luni
Технические характеристики
Характеристики
Caracteristici de bază
| Producător | Stronghold |
| Seria | Wi-Fi Smart Inverter |
| Model | SAC-12SI |
| Tip condiționer | Sistem split |
| Invertor | Da |
| Wi-Fi | Da |
| Regim de lucru | Racire, Încălzire |
| Suprafaţa recomandată | 40 m² |
| Agent de răcire | R-32 |
Productivitate
| Clasa energetică | A++ |
| Capacitate BTU | 12000 BTU |
| Capacitate de răcire | 3400 W |
| Capacitate de încălzire | 3420 W |
| Putere consumată la răcire | 1130 W |
| Putere consumată la încălzire | 1005 W |
| Coeficient EER | 3.15 |
| Coeficientul COP | 3.4 |
| Nivel de zgomot exterioara | 60 dB |
| Nivel de zgomot unitate interioara | 50 dB |
Dimensiuni și greutate
| Dimensiuni unitate interioară | 77.7x25x20.1 cm |
| Greutate unitate interioară | 7.5 kg |
| Dimensiuni unitate exterioară | 71.2x27.6x45.9 cm |
| Greutate unitate exterioară | 22 kg |
Imaginile si caracteristicile produselor au caracter informativ și pot să difere de cele reale. La procurare, vă recomandăm să verificați cu un consultant prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.
Сравнить
В избранное
6 499
лей
6 999
лей
372
USD
Cu Liber Card achita in 3 rate cu 0%
Доставка
| Ridicarea personală (str. Vlaicu Parcalab 52) | бесплатно |
1-2 zile
бесплатно | |
| Livrarea prin or. Chișinău | бесплатно |
1-2 zile
бесплатно | |
| Livrare în toată țara | от 100 MDL |
3-4 zile
от 100 MDL |
